0 Ваша Кошик
0
Вартість доставки в Львів - 150 грн
RU | EN |

Уточнюйте, про можливість доставки замовлення та наявність квітів/товарів у потрібному вам місті, перед оплатою замовлення. Viber, WhatsApp, Telegram - +380974077575

Букет троянд для коханої

7L-333
3549 грн
По розміру:Середній
Висота:50-60 см
Діаметр:31-40 см
Склад:35 білих і рожевих троянд, стрічка або упаковка
35 білих і рожевих троянд

На цій сторінці розміщені всі способи оплати, якими Ви зможете оплатити Ваше замовлення. Оплатити замовлення Ви зможете відразу ж після його оформлення.

Для того, щоб побачити способи оплати доступні конкретно Вам - виберіть в якій країні Ви знаходитесь.

Натисніть на потрібному способі оплати, щоб побачити більш детальну інформацію про нього.

Назва способу оплати Термін зарахування


Виберіть місто, щоб дізнатися вартість доставки:

Вартість доставки в Львів - 150 грн

Доставка виконується в будь-який населений пункт Львівської області. Якщо населеного пункта, куди Вам потрібна доставка немає в списку - зв'яжіться з нами і ми повідомимо Вам вартість доставки в потрібний вам населений пункт.

Здавалось, що уже все втрачено, приїхати на День Народження до коханої не зміг, співробітник порекомендував замовити доставку квітів. Цей магазин знайов в інтернеті, замовлення зробив по телефону, доставку виконали щвидко, уже через дві годинки мені зателефонувала кохана. Такого подарунку вона ще не отримувала і була дууже задоволена, адже доставку зробили їй в університет, і всі подруги це бачили. ДЯКУЮ!
Для привітання нашої донечки вибрали цей магазин. Доставку замовили в Трускавець на вечір до ресторану, де був банкет з нагоди Дня Народження нашой Марічки. Доставку зробили вчасно, букет троянд дуже сподобався доньці. Дякуємо від нашого імені та від імені іменинниці!