0 Ваша Кошик
0
Вартість доставки в Львів - 150 грн
RU | EN |

Уточнюйте, про можливість доставки замовлення та наявність квітів/товарів у потрібному вам місті, перед оплатою замовлення. Viber, WhatsApp, Telegram - +380974077575

М'яка іграшка білий ведмедик

7L-211
1250 грн
Висота:40-50 см
Склад:м'яка іграшка білий Ведмедик 40-50 см
Білий Ведмедик 40-50 см

На цій сторінці розміщені всі способи оплати, якими Ви зможете оплатити Ваше замовлення. Оплатити замовлення Ви зможете відразу ж після його оформлення.

Для того, щоб побачити способи оплати доступні конкретно Вам - виберіть в якій країні Ви знаходитесь.

Натисніть на потрібному способі оплати, щоб побачити більш детальну інформацію про нього.

Назва способу оплати Термін зарахування


Виберіть місто, щоб дізнатися вартість доставки:

Вартість доставки в Львів - 150 грн

Доставка виконується в будь-який населений пункт Львівської області. Якщо населеного пункта, куди Вам потрібна доставка немає в списку - зв'яжіться з нами і ми повідомимо Вам вартість доставки в потрібний вам населений пункт.

Я внимательно прочитал отзывы на нескольких сайтах по доставке цветов, прежде чем выбрать магазин и сделать заказ на цветы. Выбрал 7roz.lviv.ua и остался очень доволен! Букет красивый, цветы свежие, получатель осталась довольна. Я оставляю вам свой положительный отзыв, а для тех, кто сомневается - положительную рекомендацию!
Огромное Вам спасибо за то что Вы есть! То что Вы делаете - это так прекрасно! Находясь за тысячи километров благодаря Вам я смогла поздравить маму с Днем рождения! Мама была растрогана до слез. Отдельное спасибо за восхитительный букет.