0 Ваша Кошик
0
Вартість доставки в Львів - 0 грн
RU | EN |

Орхідеї в горщиках

Код7L-378
Орхідея фаленопсис біла 2 гілки
850 грн
Код7L-383
Орхідея фаленопсис жовта 1 гілка
650 грн
Код7L-381
Орхідея фаленопсис біла 1 гілка
650 грн
Код7L-379
Орхідея фаленопсис жовта 2 гілки
850 грн
Код7L-380
Орхідея фаленопсис рожева 2 гілки
850 грн
Код7L-382
Орхідея фаленопсис рожева 1 гілка
650 грн

Орхідея - це одна з найкрасивіших і елегантних квіток, що існують в природі. Це королева, цариця, імператриця квітів! І це один з найбільш вдалих подарунків для дівчини, який тільки можна придумати, особливо якщо не вистачає на діаманти:)

Орхідею вважають примхливої і вимогливою аристократкою, яка прикрашає наше життя, але вимагає до себе особливої уваги. І це, до певної міри так. Але, на наше щастя, багато орхідеї прекрасно пристосовуються до іншого клімату, і їх можна цілком успішно "містити" у вазоні у себе вдома. У цьому розділі ми підібрали рослини саме тих видів, які дозволять вам насолоджуватися вишуканою красою орхідеї в горщику, домашніх умовах: ви можете купити орхідеї в вазонах, на 1 або 2 стріли. Доглядати за ними не складно, є тільки кілька правил:

  1. Квітка потрібно поставити на кілька днів туди, де є тінь і хороша вентиляція повітря. Це допоможе вашій кімнатної орхідеї успішно пережити акліматизацію.
  2. Освітлення для квітки має бути яскравим, але розсіяним: без прямих сонячних променів.
  3. У холодну пору краще не тримати орхідею на підвіконні.
  4. Грунт у вазоні завжди повинна бути злегка вологою, щоб вона не пересихала. Для досягнення необхідної для квітки вологості, акуратно обприскуйте листя м'якою, трохи підігрітою водою.
Уточнить категорию
Фильтры товаров
Тип товару
Ціна

грн  –  грн

  • 650грн
  • 850грн
Для кого
Привід
    Більше