0 Ваша Кошик
0
Вартість доставки в Львів - 150 грн
RU | EN |

Уточнюйте, про можливість доставки замовлення та наявність квітів/товарів у потрібному вам місті, перед оплатою замовлення. Viber, WhatsApp, Telegram - +380974077575

Торт з асортименту магазину

7L-904
680 грн
Склад:торт 0,9 кг
Торт Вага: 0,9 кг

На цій сторінці розміщені всі способи оплати, якими Ви зможете оплатити Ваше замовлення. Оплатити замовлення Ви зможете відразу ж після його оформлення.

Для того, щоб побачити способи оплати доступні конкретно Вам - виберіть в якій країні Ви знаходитесь.

Натисніть на потрібному способі оплати, щоб побачити більш детальну інформацію про нього.

Назва способу оплати Термін зарахування


Виберіть місто, щоб дізнатися вартість доставки:

Вартість доставки в Львів - 150 грн

Доставка виконується в будь-який населений пункт Львівської області. Якщо населеного пункта, куди Вам потрібна доставка немає в списку - зв'яжіться з нами і ми повідомимо Вам вартість доставки в потрібний вам населений пункт.

Дуже дякую Вам за можливість подарувати нашим рідним і близьким частинку нашого тепла.
День Рождение запомнился бабуле надолго! и все благодаря вашим стараниям! Спасибо!
Хочу щиро подякувати працівникам. Вони просто молодці, швидко відповіли на всі запитання, допомогли оформити замовлення і доставили квіти в цей же день. Замовляла букет для мами, вона просто в захваті! Букет красивий, гарний і свіжий! Раніше користувалась послугами іншої компанії, але то було задорого. Тепер я буду замовляли лише у вас! =). Сервіс набагато кращий і ціни приємніші.
За работу ставлю - 5! За оперативность - 5! За букет - 5! За внимательность сотрудников - 5+! Вы молодцы! Достойное качество за приемлемую цену! Рекомендую всем, кто ищет, как поздравить родных или любимых во Львовской области.